Oddychněte si se svými blízkými v přírodě

Oddychněte si se svým blízkými v přírodě

Co člověk, to originál. Každý máme jiné záliby, jiné preference a jiné oblíbené činnosti. Pokud máme ovšem něco společného, pak je to jistě radost z dovolené, relaxace a oddychu. Každým rokem vyráží desítky či možná stovky tisíc lidí na cesty do různých koutů Evropy a celého světa. Většina z nich se každým rokem těší, až nastane léto, vytoužená dovolená a i oni mohou na chvíli zmizet.

Kdo ale říká, že by se na dovolenou mělo čekat celý rok? Proč si někdy neudělat menší, takovou mini-dovolenou a vzít rodinku třeba někam na víkend, na pár dní? Váš partner či partnerka to jistě ocení, stejně tak děcka, která jsou stejně jako vy ponořena v každodenních povinnostech a budou nadšena z jakékoliv změny prostředí.

Nemusíte jet ani nijak daleko. Kolikrát už jste v životě byli na Karlštejně? Pokud jste jako většina Čechů, pravděpodobně už jste tam alespoň jednou byli. Ale co určitě netušíte, jak odlišný je to zážitek, strávíte-li v krásném prostředí Karlštejnska více dní. Hotel Mlýn nabízí ubytování na Karlštejně při velmi přijatelné cenové hladině a vysokém komfortu. Můžete se svými blízkými vyrazit na kola, rybaření, sjet řeku, která zde teče, nebo například navštívit nedaleký Křivoklát, Točník a další.