Zdá se vám váš sexuální život stereotypní? Nebojte se hraček a pomůcek!

hb

Pokud se vám zdá, že váš sexuální život s manželkou nebo přítelkyní už není tak intenzivní jako dříve, nemusíte zoufat. Čím déle spolu partneři jsou, tím méně je sexuální život atraktivní a tyto problémy potkávají až 90% párů. Hrátky v posteli se stávají místo potěšení spíše povinností a stereotypem. I tato situace se ale dá změnit. Stačí nakoupit hračky a pomůcky, se kterými svůj milostný život zpestříte a okořeníte.

Jaké pomůcky nejčastěji pomáhají?

Základní pomůckou pro milostné hrátky jsou bezpochyby vibrátory. Pokud jste se ještě o nabídku vibrátorů nezajímali, budete jistě překvapeni pestrostí současné nabídky. Na tru se dají najít stovky variací vibrátorů a to nejen pro ženy, ale i pro muže. I vibrátory mohou mít netradiční tvary a podoby. Jejich vzhled a design je vždy navrhován tak, aby přinášel co nejvyšší uspokojení pro danou potřebu. Některé ženské vibrátory mohou masírovat klitoris, jiné stimulují u žen bod G. Velmi populárním druhem v současnosti je silikonový vibrátor GRANDIOSE.

Neváhejte zkoušet nepoznané

Každý sexuální život má být pravidelně zpestřován věcmi, které jste ještě nikdy nezkoušeli. Je jasné, že ne vždy se budou nové věci líbit oběma partnerům, ale zkusit se má vše. A právě k novým a nevyzkoušeným věcem slouží erotické pomůcky. Velmi populární jsou například sady na bondáž s pouty, páskem na oči a provazy. Zkuste se také čas od času převléci za někoho jiného. Hraní rolí při milostných hrátkách dodá sexu jiný rozměr. A pokud s tím vy i partnerka souhlasíte, můžete vyzkoušet i anální sex. I pro anální hrátky existují erotické pomůcky.

Nezapomínejte na romantiku

Stejně tak, jako se snažíte svůj sex zpestřovat, byste neměli zapomínat ani na něžnost a romantiku. Tyto 2 věci jsou ve vztahu také zapotřebí. Alespoň 1x za měsíc si udělejte romantickou večeři, hned po ní třeba romantickou koupel a nezapomínejte ani na petting. Partnerka si na sebe může vzít erotické prádlo a vy buďte oblečený jako pravý elegán a gentleman. Uvidíte, že váš sexuální život se velmi zpestří.